• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Екскурсія до Музею історії Бердянська
19.12.18 16:17

18 грудня 2018 року напередодні святкування дня Святого Миколая слухачі Центру відвідали виставку історії новорічних свят у Музеї історії Бердянська.

Традиційна виставка ялинкових прикрас дозволила відчути новорічний настрій різних періодів: починаючи з 30-х років ХХ сторіччя і до сьогодення.

Також екскурсантам була представлена традиційна виставка поштових новорічних листівок. Надзвичайно цікавою є колекція листівок початку ХХ сторіччя, присутня навіть листівка 1905 року.

Окрім новорічних іграшок на виставці представлена колекція карнавальних масок. У минулому році вона поповнилася експонатами 60-х років, які були подаровані музею онукою Новомученика Бердянська Олександра Іллєнкова.

 
Нова віха в історії Центру професійної реабілітації
19.12.18 16:05

Семінари з профорієнтації для осіб з інвалідністю стали вже традиційною формою роботи фахівців нашого Центру. Кожного разу ми намагаємось зробити їх все більш цікавими та змістовними.

 Протягом жовтня-листопада були проведені семінари, але вони носили істотно новий характер. Наш Центр переходить на новий напрям роботи – комплексна реабілітація, що дозволить особам з інвалідністю отримати широкий спектр послуг:

-             соціально-побутова реабілітація;

-             психолого-педагогічна реабілітація;

-             медичне спостереження;

-             фізична реабілітація;

-             трудова реабілітація;

-             і як традиційний напрям – професійна реабілітація.

 Семінари, проведені завідувачем відділенням із навчально-виховної роботи Нікулічевою Вікторією Петрівною та психологом Центру Отчич Марією Володимирівною, мали позитивний відгук як від фахівців різних установ, так і від цільової аудиторії.seminar M 2018

 
Семінар "Проблеми професійної реабілітації та освіти"
17.09.18 13:02

     13.09.2018 на базі  комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту соціального захисту населення та комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради відбувся семінар з питань:

1. Професійна реабілітація - нові форми та методи професійного навчання;

2. Навчання осіб з інвалідністю, формування індивідуальної програми при вивчені спецпредметів за професією «Оператор комп’ютерного набору» та «Адміністратор»;

3. Андрагогічні засади професійного розвитку педагогічних працівників  в закладах професійно-технічної освіти.

P1010012

     У семінарі  взяли участь методисти  професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області; Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Андрагогіки Бабкова О.О. та робітники Центру професійної реабілітації.

     Під час семінару підняли питання щодо необхідності пов’язати  реабілітаційний та освітній процеси, розробляти індивідуальні плани навчання згідно вікових особливостей та нозологій захворювання.

P1010010

      Викладачі Центру поділилися досвідом роботи та методичними наробітками.

     Бабкова О.О. підняла тему безперервного навчання протягом життя та наголосила про необхідність створювати доброзичливий клімат та партнерські відносини на уроці при взаємодії викладача-учня (слухача) зважаючи на індивідуальний досвід і вікові особливості.

     Для всіх гостей проведена екскурсія. А на завершені було прийнято рішення зібратися наступного разу для обміну практичними наробітками із залученням викладачів Бердянського державного педагогічного університету Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти.

 
Участь в арт – локації «Поруч та разом»
30.08.18 12:21

       Наші слухачі прийняли участь в міському заході для осіб з особливими потребами арт – локація «Поруч та разом», який проходив на території дитячого табору «Червона гвоздика». Вони відвідали арт – майданчики, де прийняли участь в багатьох майстер – класах. Після чого,з гарним настроєм та приємним враженням, відвідали урочистий концерт «Поруч та разом». А по закінченню, з задоволенням ділилися позитивними емоціями.

 art

 

 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 23

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України