• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Майстер-клас "Паперові квіти"
20.03.18 11:21

Квіти з паперу приємно не тільки бачити, але і робити своїми руками. До того ж, вони мають кілька переваг 0 3d608 aaa3fb75 origнад своїми природними аналогами — вони набагато більш доступні і довговічні.
Навчившись робити квіти своїми руками, ви ніколи не розгубитеся, якщо вам раптом знадобиться:
- упакувати подарунки;
- прикрасити будинок до свята;
- святково оформити сервірування столу;
- зробити реквізит для фотосесії;
- зробити подарунки для близьких, друзів, колег або просто оновити інтер'єр.
З самого звичайного паперу слухачі Центру вчилися виготовляти шикарні квіти на черговому майстер-класі, дізналися де і як їх можна використовувати і подивилися добірку 70 красивих фото з квітами та корисних відео.

kvitu

 
Майстер-клас "Ляльки-мотанки"
19.03.18 09:42

Загадувати бажання люблять усі - від малого до старого. Ще б, адже в цьому є щось веселе, цікаве і навіть таємниче! Але найприємніше - знать, що заповітне прохання обов'язково збудеться. У цьому може допомогти лялька-побажанниця, яку і зробили своїми руками слухачі Центру на майстер – класі з виготовлення ляльок.maslyana ymenshmaslyana 2Здоров'я, творчий успіх, любові і навіть хороших оцінок - усе це допоможе нашим слухачам придбати лялька мотанка-побажанниця.

 
Прощавай зима!
21.02.18 11:28

П'ятниця – один з останніх днів масляного тижня, саме цього дня слухачі нашої установи, з рання готувались до свята: пекли млинці на любий смак з різноманітними начинками. maslyana1     А після занять всіх чекав концерт, на якому гостями були вокалісти вокальної студії «Домісолька» та студентки Бердянського державного педагогічного університету. Під час свята лунали пісні, проводились веселі конкурси. В залі була атмосфера дружби, щастя і справжнього, вже весняного настрою. maslyana2     Після концерту, за традицією, на дворі було спалено Масляну, всі бажаючі мали змогу разом з «чучелом» спалити записки, в котрих записані їх проблеми, які вони хотіли б залишити зимі. Ну і на фінал – дружнє чаювання, що може бути кращим ніж, як в колі друзів, пригоститися млинцями та випити чашку запашного чаю. Саме за таких обставин розумієш: «Дарма, що вікнами лютий – зима, весна близько, чекаємо на неї!»

maslyana3

 
У нас латиноамериканські танці!
09.02.18 09:11

        Потрібно не зупинятись на вже відомих напрямках реабілітації, та йти у перед й шукати нові напрямки розвитку фізичної культури. Саме тому 8 лютого до нас завітали наші нові друзі, ГО «Фортель», і провели з нашими слухачами танцювальний марафон «Повір у себе». Слухачі центру вивчили рухи латиноамериканських танців, які допомагають розробляти моторику кінцівок та хребту, підняти настрій, відчути дружнє плече товариша. Результатом заходу стали: чудовий настрій, приємна втома, нові враження та домовленість про подальші зустрічі з тренерами «Фортелю».

 

танец2

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 21

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України