• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
У нас латиноамериканські танці!
09.02.18 09:11

        Потрібно не зупинятись на вже відомих напрямках реабілітації, та йти у перед й шукати нові напрямки розвитку фізичної культури. Саме тому 8 лютого до нас завітали наші нові друзі, ГО «Фортель», і провели з нашими слухачами танцювальний марафон «Повір у себе». Слухачі центру вивчили рухи латиноамериканських танців, які допомагають розробляти моторику кінцівок та хребту, підняти настрій, відчути дружнє плече товариша. Результатом заходу стали: чудовий настрій, приємна втома, нові враження та домовленість про подальші зустрічі з тренерами «Фортелю».

 

танец2

 
День Cвятої Тетяни
29.01.18 08:00

   Є час для роботи, а є час для розваг. День Cвятої Тетяни, в цей день незважаючи на свій вік і місце навчання кожен бажає не тільки набути нових знань, а й розважитись, поспілкуватись у неформальній обстановці, потанцювати тощо. 25 січня старанням працівників Центру був підготовлений тематичний вечір присвячений учнівському святу, під час якого слухачі дізнались про історію свята, послухати лірику талановитого слухача, майбутнього електрика,  Канібалоцького Андрія. По завершенню була дискотека, а, як відомо, танець стирає кордони і роки - всі веселились, танцювали і, як казали раніше вечір вийшов вдалим!

Ta

 

 
Участь у "круглому столі" на тему: «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення»
26.01.18 08:00

     25 січня адміністрація Комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради були запрошені на круглий стіл на тему «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення». Під час круглого столу, учасниками якого також були працівники обласного та районного центру зайнятості та обласного МСЕК, розглянули питання освіти осіб з інвалідністю та подальшого їх працевлаштування, всім була надана можливість переглянути презентацію нашого центру та ознайомитись з випускними роботами слухачів центру. За підсумками круглого столу були прийнятий «Проект Рекомендацій учасників «круглого столу», в якому зазначені всі аспекти майбутньої співпраці учасників круглого столу.

stol 

 
Посвята у козаки
22.01.18 08:00

Під час вихідних 20-21 січня до нас завітали друзі нашого Центру – актори кінного театру «Запорізькі козаки». Під час їх відвідин було все: і українські жарти, і посвята в козаки, і характерні козацькі конкурси, а саме головне був гарний настрій і приємно проведений час.

kozaki

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 19

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України