• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Доторкнутись до прекрасного
07.05.19 08:45

Місто Бердянськ славиться красою своїх пейзажів та нескінченними морськими горизонтами.              

Саме цим можна насолодитись, милуючись експонатами Бердянського художнього музею ім. І. І. Бродського.

Отримувачі послуг як справжні естети, дуже полюбляються відвідувати виставки у цьому музеї. Навіть мешканці Бердянська охоче погоджуються на екскурсію до музею.

muzey

 
Психологічна просвіта – запорука успішної людини
07.05.19 08:24

Під час перебування в Центрі для отримувачів послуг розробляється ціла низка соціально – психологічних занять, під час яких слухачі мають можливість пізнавати себе та інших через призму психологічних знань. Серед проведених заходів соціально – психологічного спрямування можемо виокремити «Тімбілідінг».

Під час даного тренінгу учасники мали змогу пізнати оточуючий колектив слухачів, що в свою чергу сприяло згуртуванню колективу.

Спеціалісти Центру також проводять регулярні арт – терапевтичні занняття, які мають попит серед отримувачів послуг через нестандартні вправи та можливість повернутися в дитинство.

timbilding

 
Ми радо вітаємо нових друзів
06.05.19 14:55

І ось настав найтепліший місяць весни – травень. Цей місяць, як добрий чарівник, дарує нам приємні події та зігріваючі спогади. Однією із таких подій у нашому Центрі була зустріч із новим заїздом отримувачів послуг. Центр 2 травня був радий привітати 20 нових отримувачів послуг комплексної реабілітації. Для більш ефективного процесу реабілітації наступного дня після заїзду отримувачів послуг познайомили із фахівцями Центру, які поінформували про особливості та специфіку своєї діяльності. Кожен період реабілітації наповнений різними послугами: фізкультурно – спортивними, психолого – педагогічними, трудовими, соціально – побутовими, культурно- дозвіллєвими.

 Протягом перших днів отримувачі послуг вже встигли відвідати ряд реабілітаційних заходів: семінар «Роль емоцій у житті людини», заняття з лікувальної фізкультури, екскурсія до зоологічного клубу «Неон».

Для згуртування та адаптації колективу, який прибув до нашого Центру, психологом було проведено знайомство. Цей захід сприяв розкриттю особистості та потенціалу кожного із отримувачів послуг.

Колектив фахівців Центру і надалі докладатиме зусиль для повноцінної та продуктивної реабілітації.

4 kompleks zaezd

 
Привітання з Днем народження
06.05.19 13:18

Наш Центр відзначає не тільки великі свята, але і особите свято кожного із отримувачів послуг. Колектив із завзятістю приймає участь в організації та святкуванні подій. Гарний настрій, щирі емоції та відкриті посмішки завжди створюють атмосферу домашнього затишку. Сподіваємось, що ці яскраві спогади зігріватимуть та окрилятимуть серця наших вихованців.

Den rojd

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 23

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України