• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Екскурсія на Миколаївський лабіринт
17.05.18 00:00

     Миколаївський лабіринт — місце дивовижне. На його ідеально круглій галявині абсолютно нічого, крім трави не росте і тане сніг, навіть, у дуже сильний мороз. До нього кілька разів збирали та відправляли експедиції дослідників з Бердянська, Києва та Запоріжжя, які після вивчення були переконані — це не природна аномалія, а наймогутніше джерело земних життєвих сил. В цьому були переконані і наші слухачі, які відправились до цього казкового міста.

Лабиринт

 
Наша профорієнтаційна діяльність
10.05.18 12:01

     Протягом березня-квітня 2018 року були проведені інтерактивні семінари, які проходили у різних куточках Запорізької області, а саме у містах: Бердянськ, Гуляйполе, Більмак, Токмак, Дніпрорудне, Енергодар та селищі міського типу Кам'янка-Дніпровськ. Мета зустрічей мала інформативний характер для осіб з інвалідністю щодо специфіки діяльності Центру, його соціального призначення та напрямків професійної підготовки.
  Семінари проводили завідувач відділенням із навчально-виховної роботи Вікторія Петрівна Нікулічева та психолог Центру Марія Володимирівна Отчич.

стаття мария

   Наші фахівці змогли створити сприятливу доброзичливу атмосферу, що викликало у присутніх зацікавленість та бажання пройти програму професійної реабілітації.
   Щиро дякуємо за активність, зацікавленість та зворотній зв'язок під час проведення заходів, а особливо Міським центрам зайнятості та Управлянням праці та соціального захисту населення міст Бердянська, Гуляйполе, Більмак, Токмак, Дніпрорудне, Енергодар та селища міського типу Кам'янка-Дніпровськ.
     Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

 
Паломницькі подорожі
23.04.18 00:00

    У нашому центрі склалася гарна традиція– робити паломницькі подорожіпо православним храмам Бердянського та Приморського районів. Під час екскурсіймолодь краще знайомиться один з одним, на власні очі доторкається до столітнього духовного досвіду Церкви та історії рідного краю.

     І знову такі подорожі відбулись у квітні, 2018 року.

Паломничество

 
Всесвітній день рок-н-рола
13.04.18 10:27

     П'ятниця 13 ... всесвітній день рок-н-рола. Екстравагантна музика, яка поєднала у собі відразу кілька жанрів (блюз, кантрі, рок ...). Це запальний швидкий танець з чітким ритмом, швидким темпом і розкутістю рухів. І все одно, де ви його танцюєте та чи є у вас музичний супровід. Головне, щоб співала душа. Зі святом, меломани, любителі року! І ми сьогодні розпочали день ранковою зарядкою у стилі рок-н-ролл. Йооохооо!!!Колаж уменьш

 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 21

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України