• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Прощавай зима!
21.02.18 11:28

П'ятниця – один з останніх днів масляного тижня, саме цього дня слухачі нашої установи, з рання готувались до свята: пекли млинці на любий смак з різноманітними начинками. maslyana1     А після занять всіх чекав концерт, на якому гостями були вокалісти вокальної студії «Домісолька» та студентки Бердянського державного педагогічного університету. Під час свята лунали пісні, проводились веселі конкурси. В залі була атмосфера дружби, щастя і справжнього, вже весняного настрою. maslyana2     Після концерту, за традицією, на дворі було спалено Масляну, всі бажаючі мали змогу разом з «чучелом» спалити записки, в котрих записані їх проблеми, які вони хотіли б залишити зимі. Ну і на фінал – дружнє чаювання, що може бути кращим ніж, як в колі друзів, пригоститися млинцями та випити чашку запашного чаю. Саме за таких обставин розумієш: «Дарма, що вікнами лютий – зима, весна близько, чекаємо на неї!»

maslyana3

 
У нас латиноамериканські танці!
09.02.18 09:11

        Потрібно не зупинятись на вже відомих напрямках реабілітації, та йти у перед й шукати нові напрямки розвитку фізичної культури. Саме тому 8 лютого до нас завітали наші нові друзі, ГО «Фортель», і провели з нашими слухачами танцювальний марафон «Повір у себе». Слухачі центру вивчили рухи латиноамериканських танців, які допомагають розробляти моторику кінцівок та хребту, підняти настрій, відчути дружнє плече товариша. Результатом заходу стали: чудовий настрій, приємна втома, нові враження та домовленість про подальші зустрічі з тренерами «Фортелю».

 

танец2

 
День Cвятої Тетяни
29.01.18 08:00

   Є час для роботи, а є час для розваг. День Cвятої Тетяни, в цей день незважаючи на свій вік і місце навчання кожен бажає не тільки набути нових знань, а й розважитись, поспілкуватись у неформальній обстановці, потанцювати тощо. 25 січня старанням працівників Центру був підготовлений тематичний вечір присвячений учнівському святу, під час якого слухачі дізнались про історію свята, послухати лірику талановитого слухача, майбутнього електрика,  Канібалоцького Андрія. По завершенню була дискотека, а, як відомо, танець стирає кордони і роки - всі веселились, танцювали і, як казали раніше вечір вийшов вдалим!

Ta

 

 
Участь у "круглому столі" на тему: «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення»
26.01.18 08:00

     25 січня адміністрація Комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради були запрошені на круглий стіл на тему «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення». Під час круглого столу, учасниками якого також були працівники обласного та районного центру зайнятості та обласного МСЕК, розглянули питання освіти осіб з інвалідністю та подальшого їх працевлаштування, всім була надана можливість переглянути презентацію нашого центру та ознайомитись з випускними роботами слухачів центру. За підсумками круглого столу були прийнятий «Проект Рекомендацій учасників «круглого столу», в якому зазначені всі аспекти майбутньої співпраці учасників круглого столу.

stol 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 6 из 23

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України