• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Паломницькі подорожі
23.04.18 00:00

    У нашому центрі склалася гарна традиція– робити паломницькі подорожіпо православним храмам Бердянського та Приморського районів. Під час екскурсіймолодь краще знайомиться один з одним, на власні очі доторкається до столітнього духовного досвіду Церкви та історії рідного краю.

     І знову такі подорожі відбулись у квітні, 2018 року.

Паломничество

 
Всесвітній день рок-н-рола
13.04.18 10:27

     П'ятниця 13 ... всесвітній день рок-н-рола. Екстравагантна музика, яка поєднала у собі відразу кілька жанрів (блюз, кантрі, рок ...). Це запальний швидкий танець з чітким ритмом, швидким темпом і розкутістю рухів. І все одно, де ви його танцюєте та чи є у вас музичний супровід. Головне, щоб співала душа. Зі святом, меломани, любителі року! І ми сьогодні розпочали день ранковою зарядкою у стилі рок-н-ролл. Йооохооо!!!Колаж уменьш

 

 
Майстер-клас "Паперові квіти"
20.03.18 11:21

Квіти з паперу приємно не тільки бачити, але і робити своїми руками. До того ж, вони мають кілька переваг 0 3d608 aaa3fb75 origнад своїми природними аналогами — вони набагато більш доступні і довговічні.
Навчившись робити квіти своїми руками, ви ніколи не розгубитеся, якщо вам раптом знадобиться:
- упакувати подарунки;
- прикрасити будинок до свята;
- святково оформити сервірування столу;
- зробити реквізит для фотосесії;
- зробити подарунки для близьких, друзів, колег або просто оновити інтер'єр.
З самого звичайного паперу слухачі Центру вчилися виготовляти шикарні квіти на черговому майстер-класі, дізналися де і як їх можна використовувати і подивилися добірку 70 красивих фото з квітами та корисних відео.

kvitu

 
Майстер-клас "Ляльки-мотанки"
19.03.18 09:42

Загадувати бажання люблять усі - від малого до старого. Ще б, адже в цьому є щось веселе, цікаве і навіть таємниче! Але найприємніше - знать, що заповітне прохання обов'язково збудеться. У цьому може допомогти лялька-побажанниця, яку і зробили своїми руками слухачі Центру на майстер – класі з виготовлення ляльок.maslyana ymenshmaslyana 2Здоров'я, творчий успіх, любові і навіть хороших оцінок - усе це допоможе нашим слухачам придбати лялька мотанка-побажанниця.

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 5 из 23

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України