• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
День Cвятої Тетяни
29.01.18 08:00

   Є час для роботи, а є час для розваг. День Cвятої Тетяни, в цей день незважаючи на свій вік і місце навчання кожен бажає не тільки набути нових знань, а й розважитись, поспілкуватись у неформальній обстановці, потанцювати тощо. 25 січня старанням працівників Центру був підготовлений тематичний вечір присвячений учнівському святу, під час якого слухачі дізнались про історію свята, послухати лірику талановитого слухача, майбутнього електрика,  Канібалоцького Андрія. По завершенню була дискотека, а, як відомо, танець стирає кордони і роки - всі веселились, танцювали і, як казали раніше вечір вийшов вдалим!

Ta

 

 
Участь у "круглому столі" на тему: «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення»
26.01.18 08:00

     25 січня адміністрація Комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради були запрошені на круглий стіл на тему «Проблеми працевлаштування інвалідів та можливі шляхи їх вирішення». Під час круглого столу, учасниками якого також були працівники обласного та районного центру зайнятості та обласного МСЕК, розглянули питання освіти осіб з інвалідністю та подальшого їх працевлаштування, всім була надана можливість переглянути презентацію нашого центру та ознайомитись з випускними роботами слухачів центру. За підсумками круглого столу були прийнятий «Проект Рекомендацій учасників «круглого столу», в якому зазначені всі аспекти майбутньої співпраці учасників круглого столу.

stol 

 
Посвята у козаки
22.01.18 08:00

Під час вихідних 20-21 січня до нас завітали друзі нашого Центру – актори кінного театру «Запорізькі козаки». Під час їх відвідин було все: і українські жарти, і посвята в козаки, і характерні козацькі конкурси, а саме головне був гарний настрій і приємно проведений час.

kozaki

 
Заїзд 29
17.01.18 21:34

   П’ятнадцятого січня, наша установа привітно відкрила двері для нових слухачів, саме в цей сніговий день ми прийняли на професійну реабілітацію 39 осіб з інвалідністю зі всієї області майбутніх операторів комп’ютерного набору, адміністраторів, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування.

   Для того щоб більше об’єднати новий колектив було запропоновано здійснити першу фотосесію, в якій би прийняли участь як слухачі, так і співробітники Центру. Згодом все переросло в звичайний сніговий бій, в якому не було переможців, а було єднання нового 29 заїзду Комунальної  установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради.


sneg

   Шістнадцятого січня о 14 годині в стінах Запорізького обласного центру професійної реабілітації інвалідів розпочала свою роботу Приймальна комісія нашої установи. Під час засідання були переглянуті документи слухачів Центру, всі вони мали змогу ближче познайомитись з викладачами й адміністрацією, вимогами до слухачів, правилами поведінки в умовах перебування на території КУ «ЗОЦПРІ» ЗОР.

IMG 1036

     За підсумками  роботи Приймальної комісії до складу навчальних груп були зараховані 39 осіб з інвалідністю, а саме:

  • Оператор комп’ютерного набору - 15 осіб;
  • Адміністратор - 14 осіб;
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування – 10 осіб.

Вже 17.01.20018 лікарі центру провели медогляд слухачів, під час якого призначили необхідні фізео – процедури, курси масажу та ЛФКа.

med

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 4 из 21

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України