• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Перший день навчання 30 заїзду
10.08.18 08:07

Сьогодні, 25 липня 2018 року, наш новий 30 заїзд розпочав своє навчання. У цей день ми усі встигли і познайомитися, і налаштуватися на гарний, позитивний лад, і почати ознайомлення з професією.500 ОКН нитка 500

 
17-й Всеукраїнський фестиваль творчості для людей з обмеженими можливостями
31.05.18 09:16

     З 26 травня по 29 травня слухачі центру брали активну участь у 17 Всеукраїнському фестивалі творчості для людей з обмеженими можливостями. Змагаючись, вони довели, що вміють робити багато чого, а головне перемагати з азартом і натхненням з вірою в себе.

     Ми вітаємо наших переможців: Мурашко Михайла - 3 місце "Теніс", 3 місце "Шашки"; Константинова Валерія - 2 місце "Дартс", Безверхого Юрія - 2 місце "Шахи", Буць Зою - 2 місце "Дартс", Канибалоцького Андрія і Пискоху Євгенія - 1 місце  у номінації "Художня самодіяльність".

Фестиваль

 
Екскурсія на Миколаївський лабіринт
17.05.18 00:00

     Миколаївський лабіринт — місце дивовижне. На його ідеально круглій галявині абсолютно нічого, крім трави не росте і тане сніг, навіть, у дуже сильний мороз. До нього кілька разів збирали та відправляли експедиції дослідників з Бердянська, Києва та Запоріжжя, які після вивчення були переконані — це не природна аномалія, а наймогутніше джерело земних життєвих сил. В цьому були переконані і наші слухачі, які відправились до цього казкового міста.

Лабиринт

 
Наша профорієнтаційна діяльність
10.05.18 12:01

     Протягом березня-квітня 2018 року були проведені інтерактивні семінари, які проходили у різних куточках Запорізької області, а саме у містах: Бердянськ, Гуляйполе, Більмак, Токмак, Дніпрорудне, Енергодар та селищі міського типу Кам'янка-Дніпровськ. Мета зустрічей мала інформативний характер для осіб з інвалідністю щодо специфіки діяльності Центру, його соціального призначення та напрямків професійної підготовки.
  Семінари проводили завідувач відділенням із навчально-виховної роботи Вікторія Петрівна Нікулічева та психолог Центру Марія Володимирівна Отчич.

стаття мария

   Наші фахівці змогли створити сприятливу доброзичливу атмосферу, що викликало у присутніх зацікавленість та бажання пройти програму професійної реабілітації.
   Щиро дякуємо за активність, зацікавленість та зворотній зв'язок під час проведення заходів, а особливо Міським центрам зайнятості та Управлянням праці та соціального захисту населення міст Бердянська, Гуляйполе, Більмак, Токмак, Дніпрорудне, Енергодар та селища міського типу Кам'янка-Дніпровськ.
     Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 4 из 23

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України