• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Семінар "Проблеми професійної реабілітації та освіти"
17.09.18 13:02

     13.09.2018 на базі  комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту соціального захисту населення та комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради відбувся семінар з питань:

1. Професійна реабілітація - нові форми та методи професійного навчання;

2. Навчання осіб з інвалідністю, формування індивідуальної програми при вивчені спецпредметів за професією «Оператор комп’ютерного набору» та «Адміністратор»;

3. Андрагогічні засади професійного розвитку педагогічних працівників  в закладах професійно-технічної освіти.

P1010012

     У семінарі  взяли участь методисти  професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області; Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Андрагогіки Бабкова О.О. та робітники Центру професійної реабілітації.

     Під час семінару підняли питання щодо необхідності пов’язати  реабілітаційний та освітній процеси, розробляти індивідуальні плани навчання згідно вікових особливостей та нозологій захворювання.

P1010010

      Викладачі Центру поділилися досвідом роботи та методичними наробітками.

     Бабкова О.О. підняла тему безперервного навчання протягом життя та наголосила про необхідність створювати доброзичливий клімат та партнерські відносини на уроці при взаємодії викладача-учня (слухача) зважаючи на індивідуальний досвід і вікові особливості.

     Для всіх гостей проведена екскурсія. А на завершені було прийнято рішення зібратися наступного разу для обміну практичними наробітками із залученням викладачів Бердянського державного педагогічного університету Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти.

 
Участь в арт – локації «Поруч та разом»
30.08.18 12:21

       Наші слухачі прийняли участь в міському заході для осіб з особливими потребами арт – локація «Поруч та разом», який проходив на території дитячого табору «Червона гвоздика». Вони відвідали арт – майданчики, де прийняли участь в багатьох майстер – класах. Після чого,з гарним настроєм та приємним враженням, відвідали урочистий концерт «Поруч та разом». А по закінченню, з задоволенням ділилися позитивними емоціями.

 art

 

 

 
Перший день навчання 30 заїзду
10.08.18 08:07

Сьогодні, 25 липня 2018 року, наш новий 30 заїзд розпочав своє навчання. У цей день ми усі встигли і познайомитися, і налаштуватися на гарний, позитивний лад, і почати ознайомлення з професією.500 ОКН нитка 500

 
17-й Всеукраїнський фестиваль творчості для людей з обмеженими можливостями
31.05.18 09:16

     З 26 травня по 29 травня слухачі центру брали активну участь у 17 Всеукраїнському фестивалі творчості для людей з обмеженими можливостями. Змагаючись, вони довели, що вміють робити багато чого, а головне перемагати з азартом і натхненням з вірою в себе.

     Ми вітаємо наших переможців: Мурашко Михайла - 3 місце "Теніс", 3 місце "Шашки"; Константинова Валерія - 2 місце "Дартс", Безверхого Юрія - 2 місце "Шахи", Буць Зою - 2 місце "Дартс", Канибалоцького Андрія і Пискоху Євгенія - 1 місце  у номінації "Художня самодіяльність".

Фестиваль

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 21

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України