• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Успішне завершення курсів з web-розробки
14.05.19 13:50

Ще у листопаді 2018 року КУ “Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю” приєднався до всеукраїнського соціально-освітнього проекту з основ web-розробки - WOW Teachers від BrainBasketFoundation. Це дало змогу викладачу Центра Козубенко Ірині Сергіївні вже у лютому місяці 2019 року відкрити курси з основ сайтобудування. Студентами курсу стали 16 наших слухачів, які під час факультативного навчання впродовж двох місяців, не лише отримали базові знання із розробки web-сайтів з використанням інструментарію HTML-CSS-JS, але й виконали ряд реальних практичних завдань для закріплення своїх знань на практиці, опанували необхідний мінімум суміжних знань та навичок web-розробника. Але, найголовніше, це те, що кожен з них самостійно розробив та запустив у роботу свій сайт.

foto html

 
Культурна спадщина Бердянська
14.05.19 09:25

Дуже важливим моментом в житті людини є культурний розвиток та духовне збагачення. Саме на це спрямовані наші екскурсії.

7 травня отримувачі послуг мали змогу розширити спектр свого дозвілля та відвідати 2 рекреаційні зони: музей історії міста Бердянська та садовий центр «Твій сад».

Велике враження на групу справив музей через атмосферу, яка там панувала, а також вражає те, наскільки чітко можна прослідкувати за становленням історії міста та України взагалі.

Гарним продовженням дня стала поїздка до садового центру, де під промінням сонця ніжаться квіти та дерева.

Невимушена атмосфера «Твого саду» сприяла розвантаженню колективу та заряду позитивних емоцій.

museum2019museum2019 1museum2019 2museum2019 3

 
У ритмі танцю
07.05.19 10:05

Найбільш очікуваною подією в Центрі є розважальні вечори. Кожна дискотека у нашій установі наповнена конкурсами, танцювальними номера. Під час заходу, кожен має змогу показати свій талант, розкрити свої здібності, поспілкуватись.

В ритмі танцю кожен проявляє себе в повній мірі, в кожній ноті пісні всі дуже вміло співають, і вже є досить традиційні пісні, які припали до душі всьому колективу Центра.

Саме це і зачаровує, саме це створює атмосферу радощів та веселощів.

 diskoteka

 
Стежками наших предків – слов’ян
07.05.19 09:33

Як відому слов’яни були дуже духовно розвиненим народом. Про це свідчать знахідки по всій території України великої кількості давніх місць сили.

Одним із подібних є Миколаївський лабіринт, що знаходиться поблизу р. Берди. Він являє собою унікальне джерело потужної енергії, до якої може доторкнутись кожен.

Отримувачі послуг нашої установи мають змогу відчути атмосферу, яка панувала у часи давніх слов’ян. Подорож до лабіринту дозволяє отримувачам послуг не тільки зарядитись позитивною енергією, але й усвідомити для себе щось цінне або знайти відповідь на хвилююче питання.

labirinti 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 23

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України