• Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
  • Запорожский областной центр профессиональной реабилитации инвалидов
Успішне завершення курсів з web-розробки
14.05.19 13:50

Ще у листопаді 2018 року КУ “Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю” приєднався до всеукраїнського соціально-освітнього проекту з основ web-розробки - WOW Teachers від BrainBasketFoundation. Це дало змогу викладачу Центра Козубенко Ірині Сергіївні вже у лютому місяці 2019 року відкрити курси з основ сайтобудування. Студентами курсу стали 16 наших слухачів, які під час факультативного навчання впродовж двох місяців, не лише отримали базові знання із розробки web-сайтів з використанням інструментарію HTML-CSS-JS, але й виконали ряд реальних практичних завдань для закріплення своїх знань на практиці, опанували необхідний мінімум суміжних знань та навичок web-розробника. Але, найголовніше, це те, що кожен з них самостійно розробив та запустив у роботу свій сайт.

foto html

Важливо відмітити велику практичну значимість зазначеного факультативу, бо кожен навчився розробляти веб-сайти, наповнювати їх контентом, викладати на безкоштовний хостинг та адмініструвати. Таким чином під час проходження курсу слухачі безпосереднє ознайомилися з сучасними ІТ-професіями: web-розробник, web-дизайнер, SEO-спеціаліст, Front-end програміст, контент-менеджер, тестувальник. Звичайно, щоб стати висококласним професіоналом у зазначеній сфері, потрібно далі навчатися за обраним напрямком, тому кожному слухачеві було надані не лише рекомендації по подальшому вдосконаленню отриманих вмінь та навичок, але й продемонстровано он-лайн курси, на яких можна безкоштовно підвищувати свою професійну майстерність та он-лайн платформи, де можна шукати роботодавців або виконувати завдання дистанційно, тобто працювати фріланс.

Таким чином, отримані знання, вміння та навички, не лише підвищать шанси наших випускників на ринку праці, але й нададуть змогу додаткового підробітку та можливості працювати вдома, що є дуже важливо для людей з малою мобільністю.

10 травня 2019 року усі слухачі, які успішно виконали поставленні завдання та вдало пройли випускне тестування, отримали сертифікати. Також благодійний фонд Brain Basket висловив подяку керівнику КУ “ОЦКРІ” ЗОР, Пейчеву Д.Д. за активну підтримку в реалізації цього всеукраїнського соціального освітнього проекту.

Завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження” курс був повністю безкоштовним для слухачів Центру.

 

Добавить комментарий

Оставляя комментарий на zotspri.net.ua, позаботьтесь о следующем:
1. комментарий должен нести четкий конкретный смысл;
2. каждая реплика должна быть по обсуждаемой теме;
3. проявите вашу грамотность в полной мере;
4. соблюдайте правило заглавной буквы;
5. разделяйте реплику на предложения;
6. правильно используйте знаки препинания (”;”,”:” и т.п.); не путайте тире и дефис.
Помните, что администрация сайта оставляет за собой право редактировать или УДАЛЯТЬ любой комментарий, если есть необходимость. Такая необходимость появляется только в том случае, если вы не соблюли правила, перечисленные выше.


Защитный код
Обновить

Погода

Погода

ЗМІ про ЗОЦПРІ

Партнеры

logotipchik

ban_88x31

102_12_bl_or

Banner-150x39-1

Дитячі Будинки України